balkonzehn
                                                        
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : امیر امینی
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

رابطه جنسی و نکات مهمی که باید رعایت کنید

لطفاً چنانچه سن شما بیشتر از 18 سال است این مطالب را مطالعه کنید

نکات مهم در رابطه جنسی

نکاتی مهم در رابطه با سکس پس از ازدواج

شمع
من پیشنهاد میکنم یک شمع بزرگ را انتخاب کنید، یک شمع چاق با فتیلهاى کوچک.همانطور که میدانید، زنهاى زیادى هستند که ترجیح میدهند که حین سکس چراغها خاموشباشد، بنابراین نور شمع نه تنها به شما امکان دیدن بدن زیباى وى را میدهد، بلکه بسیارجذاب و نشان از خوش سلیقگى شماست…

فندک (یا کبریت)
با هر کدام که مایل باشید میتوانید شمعها را روشن کنید. شعله را نزدیک شمع نگهدارید تابراحتى بتوانید آنرا روشن کنید.

نعناع (مثلا شکلات نعنائى)
اگر شام شما شامل سیر،پنج فنجان قهوه و اینجور چیزهاى بودار بوده، نفسشما (و احتمالا او) بوى جنگل میدهد. نعناع نه تنها دهان شما را قابل بوسیدن میکند یک فایدهکوچک دیگر نیز دارد، چیزى که مربوط به سکس است و زبان.

بالش مخصوص

اگر چه معمولا روى بالشها میخوابید، بد نیست که یک بالش با طرح خاص داشته باشید که مخصوص کنار تخت در هنگام سکس باشد. این بالش میتواند براى بالا بردن بدن وى و قراردادن آن در موقعیتى خوشایندتر بکار رود… همانیکه شما خیلى دوست دارید.

آب

در کنار تخت نگهدارید تا کمبود آب بدنتان را در حین هر H2O شاید مایل باشید مقدارى فعالیت خسته کنندهاى جبران کنید. بعلاوه، او یا شما ممکن است بخواهید دهانتان را قبل ازرفتن به سراغ قسمتى جدید بشوئید.

موسیقى
به مدت ١٠ دقیقه کورمال دنبال دستگاه استریو گشتن در حالیکه سعى میکنید موزیک موردنظر را پیدا کنید واقعا حوصله سکسى آدم را سر میبرد؛ دستگاه موسیقى را از قبل آماده کنیدتا فقط دکمه پخش را فشار دهید.

روغن ماساژ
آماده کردن بدن وى براى آنچه روى میدهد ایده بى نظیرى است. با مالش همه قسمتهاى بدناز رانها تا پشتش او را غافلگیر کنید. مراقب باشید، چون بعضى روغنهاى ماساژ قابلخورده شدن نیستند. روغن را در نواحى که مییخواهید با زبانتان بلیسید بکار نبرید.

کراوات، دستبند، چشمبند
میتوانید از چیزى براى پوشاندن چشمانش یا بستن دستهایش استفاده کنید تا علاوه بر افزایش شور جنسى اش ، محرک احساسات وى باشد.

روان کننده
گاهى اوقات شاید نفوذ به واژن کمى سخت و دردناک باشد، بنابراین مقدارى رطوبت اضافى میتواند باعث اطمینان خاطر شما در این کار شود. من توصیه میکنم از نوع آب-پایه که با اکثر کاندومها خوب عمل میکند استفاده کنید.

کاندوم
اگر در حال حاضر یک بسته ۶ تائى از آن ندارید، الان دیگر وقتش است که یک بسته خریدارى کنید.شما هرگز نمیدانید چه وقت با سکس روبرو میشوید، بنابراین همیشه آماده
باشید.
یک بسته کاندوم در کنار تختتان نگهدارید چون هر لحظه ممکن است او وارد این بازى شود.

دستمال
چه براى فین کردن باشد یا دورانداختن کاندوم، یک جعبه دستمال ضررى ندارد.

پوشک بچه
اگر بخواهید کرم اضافى را پاک کنید، یا اوهمه جا تف کرده باشد (خودتان که میدانید زنان چطورى هستند)، پوشک بچه براحتى میتواند این مواد چسبناک را جذب کند.

شکلات
چون توت فرنگیها مدت زیادى روى میز شبانه شما دوام نمى آورد، کمى شکلات با مغز بادام یا هر چه که دوست دارید تهیه کرده و تا زمانى که شروع به کار میکنید کنار بگذارید. یک کمى تغذیه هر دو شما را براى مرحله بعد سرحال میکند.

کش مو
داشتن یک کش نوارى پهن در کنار تخت در مواقعى که او بخواهد با آلت شما سکس دهانىانجام دهد، سودمند است چون دیگر مجبور نیست با یک دست موهایش را عقب نگهدارد.داشتن تمام موارد فوقالبته، همیشه میتوانید یک یخچال کوچک بخرید و نوشیدنىهاى خنک و میوههاى تازه در آن
نگهدارید، و در عین حال از آن بعنوان یک دکه شبانه استفاده کنید، اما شاید زن همبسترتانشما را یک آدم تنه لش تنبل یا یک بازیگر حرفهاى مجسم کند.
بهتر آن است که مطلقا همه چیز را دم دست نداشته باشید؛ شما انسانید، بهر حال. اما آمادهبودن رویه خوبى است تا در لحظات سکسى احساس راحتى بکنید. پس تا دفعه بعد، چیزهایىکه گفتم را تهیه کنید و در اتق خوبتان بچینید.

آیا سکس بعد از ازدواج فرق می کند؟
امروزه دیگر کسی نیست که از آمار بالای طلاق در میان خانواده ها بی اطلاع باشد و اینصرفا به کشور ما مربوط نمیشود بلکه تقریبا اکثر کشورهای دنیا درگیر آن هستند . قطعا عواملپنهان و آشکار زیادی در این مسئله دخیل هستند اما آنچه که موضوع بحث این مقاله قرار میگیردنقش سکس در رابطه زناشوئی و تغییرات آن قبل و بعد از ازدواج است . چرا که عامل محرکبسیاری از مردم برای ازدواج، نیاز مسلم آنها به داشتن روابط سکسی با جنس مخالف می باشد کهدر صو رت نبود دیدگاه صحیح نسبت به آن قطعا فرد را با مشکلات عدیده روبرو خواهد کرد کهاحساس سرخوردگی و بیزاری از سکس تنها بخشی از آن می باشد و گسترش این مشکلات سببفروپاشی خانواده های بسیاری گردیده است.

در جواب به این سوال که آیا سکس پس از ازدواج تغییر میکند، با ید بگویم بله . قطعا تغییرمیکند مخصوصا اگر قبل از ازدواج هرگز با همسرتان زندگی نکرده باشید . حال برای اینکه بدانیدچرا سکس پس از ازدواج دچار دگرگونی میشود توجه شما را به دلایل زیر جلب میکنم:اولا واقعیت این است که چون شما در حال حاضر با فرد مورد نظرتان زندگی میکنید، خوداین مسئله تمایل شما را به سکس مکرر تغییر میدهد (البته بسته به خود شما ممکن است کمتر یابیشتر شود).و اگرچه برخی مردم بر این باورند که سکس بعد از ازدواج باید باشکوه تر و لذت بخش ترباشد، با توجه به آنچه که از مردان و زنان متاهل شنیده ام، معمولا سکس بعد از ازدواج اولویت خود را از دست میدهد.

با این وجود در این قسمت چند دلیل عمومی که چرا سکس بعد از ازدواج و در طول زندگی مشترک جایگاه خود را از دست میدهد را عنوان میکنم:
خرید خانه جدید بهر حال یک زوج جوان بعد از اینکه ازدواج کردند باید یک جائی با هم زندگی کنند . و بااینکه زیرزمین خانه پدری عروس جای خوبی بنظر میرسد چون اجاره نمیخواهد، چنین جاییی نمیتواند خانه ای ایده ال باشد . و خرید یک خانه جدید، مستلزم شغلی جدید و تعهدات مالی جدیداست

وقتی خانم حامله میشود، ممکن است زیاد سر حال نباشد یا مثل همیشه احساس سکسی نداشته باشد . بعد از اینکه بچه متولد میشود، باز هم او حوصله زیادی برای سکس ندارد . مطمئنا، باوجود غذا دادن، گریه های نیمه شب و سر و صداهای همیشگی بچه، هر دوی شما دیگر حال وحوصله و احساسی برای سکس نخواهید داشت.

صورتحسابها

حالا که بچه و خانه جدید اضافه شدند، صورتحسابهای وحشتناک که همه را باید پرداخت کنید نیز از راه میرسند . خیلی عالیه . اینطور نیست؟ خوب وقتی شب و روز کار میکنید تا خرج زندگی را در بیاورید قطعا امور داخل تختخواب در بالای لیست فعالیتهای شما قرار نخواهد داشت.

خانه داری

یکی تمیز میکند، یکی پخت و پز . آقا باید خواروبار بخرد، خانم لباسها را میشوید . خانم ملافه ها را عوض میکند، آقا سطل آشغال را بیرون میبرد و هزار تا کار جور و واجور دیگر . همه این کارهای طاقت فرسا را وقتی مجبور باشید هر روز انجام دهید، دیگر حسی برای رمانتیک بودن برای شما باقی نمی ماند.

عادات جسمی
بله، با عرض معذرت باید بگویم هر کسی، حتی خانمها، ممکن است عاداتی مثل آروغ زدن یا گوزیدن داشته باشند و آنچه که در طی این عادات از بدن ما خارج میشود مطمئنا بوی گل رز نخواهد داشت . به محض اینکه یکی از شما با چنین چیزهائی از جانب همسرتا ن روبرو شوید ناگهان صفت “سکسی” را در مورد او فراموش خواهید کرد . همچنین برای یک مرد زیاد آسان نیست که به دیدن زنش با صورت پوشیده از ماسک سبز رنگ یا دستگاه فر زنی روی موهایش عادت کند . اما نکته ای که وجود دارد این است که هیچیک از شما نمیتوانید برای همیشه چنین عاداتی را از یکدیگر پنهان کنید.

بی تفاوتی نسبت به سر و وضع خود
خیلی از مردم تا صحبت از راحت بودن در یک رابطه به میان می آید، یک کمی بیش از حداحساس راحتی میکنند و طوری لباس می پوشند که عین ولگردهای خیابان بنظر میرسند و در نتیجه جذابیت سکسی خود را از دست میدهند . البته این طبیعی است که در رابطه ای مثل زناشوئی باید احساس راحتی با یکدیگر داشت ولی این به معنی ول کردن خود نیست چون هیچ کس از یک آدم شلخته و کثیف خوشش نمی آید.

همیشه در دسترس بودن
اگر مثلا شما عاشق شکلات باشید و خانه شما مملو از بسته های شکلات خوشمزه باشد، فکرنمیکنم احساس خاصی نسبت به داشتن یا خوردن آن داشته باشید . اما اگر عاشق شکلات باشید وفقط یک تکه کوچک از آن داشته باشید، این تکه خوشمزه ترین شکلات دنیا خواهد بود . همین قضیه در مورد سکس هم صادق است . وقتی قبل از ازدواج با هزار زحمت و دردسر به سکس دسترسی پیدا میکردید، این برای شما خیلی با ارزش بود، اما حالا که میدانید سکس با همسرتان همیشه در اختیارتان است دیگر رغبت زیادی به آن ندارید، درست مثل شیر آبی که همیشه چکه میکند .

ایجاد تنوع
بنابراین باید راهی وجود داشته باشد تا بتوانید سکس بعد از ازدوا ج را به همان شیرینی و
حرارت قبل از ازدواج داشته باشید. نظر شما در اینباره چیست؟
قبل از اینکه وارد این بحث شوم یک خواهش مصرانه از آنهائی دارم که نمیخواهند قبل از ازدواج باشریکشان سکس داشته باشند و آن اینکه حتما بصورت باز و خیلی رک با او در مورد سکس و علایقتان در این مورد بحث کنید تا مطمئن شوید همسر بالقوه شما همان فردی است که مد نظر شماست وگرنه این را بدانید آنهائی که در زندگی مشترک، سکس بدون لذت را تجربه میکنند احتمال تیره بختی یا انحراف در زندگی آنها بیشتر است.حال بپردازیم به اینکه چگونه با وجود داشتن آ ن حلقۀ زیبا دور انگشتتان میتوانید آتش سکس را در خانه روشن نگهدارید.

قرارهای دوره ای خیلی خوب است که با وجود تمام مشغله هائی که ذکر آن رفت هر از گاهی قراری با هم بگذارید که در آن هر دوی شما اجباری هم که شده شیک و پیک کنید و ساعاتی را به همان رمانتیکی قبل از ازدواج با هم بگذرانید.اگر از رستوران، سینما یا حتی هتل خوشتان نمی آید یا وقتش را ندارید هیچ مشکلی نیست . میتوانید فقط با هم قرار بگذارید که کمی به سر و وضعتان برسید و لحظاتی را با هم و در کنار هم با خوشی و ابراز علاقه بگذرانید.

گفتگو
در مورد چیزهای مورد علاقه تان، آرزوهایتان و روشهای تنوع در سکس یا آنچه که در اینمورد دوست دارید با هم صحبت کنید . حتی اگر از گفتن آنها شرم میکنید میتوانید بنویسید وبدهید همسرتان بخواند . بهر حال هر کسی محرکهای سکسی متفاوتی دارد که شما باید آنها را در مورد خود و همسرتان بخوبی بدانید.

فوری بودن
درست است که در هر زمانی نمیتوانید فورا سکس داشته باشید اما صمیمانه بوسیدن یکدیگر آنهم بدون هیچ دلیل خاصی میتواند هر دوی شما را برای سکس سر حال کند . یکدیگر را در آغوش بگیرید، ببوسید، نوازش کنید و بالاتر از همه اینها به یکدیگر عشق بورزید.

امکانات کمکی
علاوه بر آن استفاده از لوازم مخصوص سکس (مثل روان کننده ها ) در حد امکان بسیار مؤثر است . بهر حال تا چیزهای مختلف را امتحان نکنید از کجا میخواهید بفهمید از کدامیک خوشتان می آید.

تغییر محل

بهتر است هر چند وقت سکس را جائی غیر از اتاق خواب همیشگی انجام دهید

امتحان وضعیتهای مختلف

استفاده از وضعیتها و حالات مختلف انجام سکس هیجان و جذابیت معاشقه را صد چندان خواهد کرد . با امتحان کردن وضعیتهای مختلف بمرور متوجه خواهید شد که کدام وضعیت برای شما مناسبتر است یا بیشتر از آن لذت میبرید.
اما البته شکی در این نیست که وقتی ازدواج کنید زندگی سکسی شما متحول خواهد شد این لزوما بمعنی عدم سکس یا مشکل شدن آن نیست . ازواج بنوبه خود به هیچ وجه ساده نیست و مانند تمام عوامل آن، اگر میخواهید سکسی سرزنده و با نشاط داشته باشید باید برای آن تلاش کنید وگرنه کسی آنرا دو دستی تقدیم شما نخواهد کرد.مطالب مرتبط
درباره رابطه جنسی پس از زایمان بیشتر بدانید +18
خانم هابعد از رابطه جنسی چه چیزی دوست دارند؟
رابطه جنسی زوج جوان مقابل چشم مردم!+ عکس
علل خونریزی پس از رابطه جنسی
رابطه جنسی در سنین بالا
چگونه از رابطه جنسی بیشتر لذت ببریم ؟ +18
چند اتفاق که حین رابطه جنسی در بدن شما رخ میدهد +18
پیش نوازی در رابطه جنسی چیست؟
رابطه جنسی از مقعد پر خطرترین رابطه جنسی
5 فعالیت ورزشی مردان برای داشتن رابطه جنسی بهتر
مراحل قبل از شروع رابطه جنسی +18
10 باور بسیار غلط در یک رابطه جنسی
رابطه جنسی دهانی برای زنان
چطور با شوهر خود درباره ی رابطه جنسی حرف بزنیم؟
دختری که به زور مادرش رابطه جنسی برقرار کرد + عکس
در رابطه جنسی چه کارهایی را انجام ندهیم !
آیا همسرتان راضی به استفاده از کاندوم برای رابطه جنسی نیست؟
در دوران عقد رابطه جنسی مجاز است؟
چه میزان رابطه جنسی طبیعی است؟
علل رابطه جنسی دردناک چیست
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic